Coşkun Yıldırım - Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş’den ADÜ Teknokente Ziyaret

Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş’den ADÜ Teknokente Ziyaret

Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş’den ADÜ Teknokente Ziyaret

 

Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş’den ADÜ Teknokente Ziyaret

TABİT Akıllı Tarım Teknolojileri Kurucu Ortağı Coşkun YILDIRIM ve Ar-Ge Müdürü Orhan KURT ADÜ Teknokent Genel Müdürü Doç.Dr.Cemal İYEM’i makamında ziyaret etti.

Ziyaret kapsamında Vodafone Türkiye ve TABİT ortaklığında kırsal kalkınmaya destek olma hedefiyle hayata geçirilen Vodafone Akıllı Köy ile ilgili bilgiler veren Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri Kurucu Ortağı Coşkun YILDIRIM, Köy yaşamında çiftçinin hayat standartlarını yükseltmeyi ve sosyal sorunlara inovatif ve kalıcı çözümler geliştirmeyi, çiftçilerin yaşamlarındaki tüm bu değişim sürecini bilimsel ve görsel metotlarla kayıt altına almayı ve faydalı sonuçlar ortaya koymayı hedeflediklerini belirtti.

ADÜ Teknokent Genel Müdürü Doç.Dr.Cemal İYEM gerçekleştirilen bu ziyaretten dolayı memnuniyetlerini dile getirerek, Türkiye’de yapılan en yenilikçi projelerden biri olma özelliği taşıyan Vodafone Akıllı köy ile Tarımda bilim, teknoloji ve inovasyonu birleştirerek iş ortakları için değer katan çözümler üretmektedir. ADÜ Teknokent olarak Tarımsal teknoloji kapsamında elimizden geleni yapmaya hazırız.

 

 

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.