Coşkun Yıldırım - Mazhar Zorlu Holding ‘ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Mazhar Zorlu Holding ‘ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Mazhar Zorlu Holding ‘ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

 

Mazhar Zorlu Holding ‘ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Üretimin verimini bilgi ve iletişim teknolojileriyle artırmayı hedefleyen Vodafone Akıllı Köy, ilgi odağı olmaya devam ediyor.

Dünyanın ve Türkiye’nin uçtan uca dijital teknolojilerle donatılmış ilk akıllı köyü olma yolunda hızla ilerleyen ve 5 yılda 15 milyar TL’lik ekonomik değer yaratması beklenen Vodafone Akıllı Köy’ ü Mazhar Zorlu Holding A.Ş Yönetim Danışmanı Kasım Kutlu ve Bektaş Kutlu ziyaret etti.

Eğitim, İnovasyon ve Uygulama Merkezi Vodafone Akıllı Köy kampüsünü ziyaret eden Mazhar Zorlu Holding Yönetim Danışmanı Kasım Kutlu ve Bektaş Kutlu TABİT Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım ile bir araya geldi.  Gerçekleştirdikleri ziyarette bitkisel üretim alanları, hayvancılık çözümleri, teknoloji ve verimlilik çözümleri ve eğitim ve sosyal yaşam alanlarına yönelik çalışmalar hakkında bilgi alan Kasım Kutlu ve Bektaş Kutlu, Tarımsal Teknolojiler Bölüm Başkanı Orhan Kurt ile teknik saha gezintisine çıktı. Saha gezintisi sırasında kendilerine Vodafone Akıllı Köy iş ortaklarının katkılarıyla yapılan çalışmalar hakkında yerinde bilgi verildi.

Saha gezintisini tamamlayan Mazhar Zorlu Holding Yönetim Danışmanı Kasım Kutlu ve Bektaş Kutlu, kendilerine armağan edilen zeytin fidanına isimlerinin yazılı olduğu kartı taktı.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.