Coşkun Yıldırım - Koçarlı İlçe Kaymakamı Fırat Çelik’ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Koçarlı İlçe Kaymakamı Fırat Çelik’ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Koçarlı İlçe Kaymakamı Fırat Çelik’ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

 

Koçarlı İlçe Kaymakamı Fırat Çelik’ten Vodafone Akıllı Köy Ziyareti

Koçarlı İlçe Kaymakamı Fırat Çelik, İlçe Milli Eğitim Müdürü Ömer Direk ve beraberindeki heyet ile birlikte Vodafone Akıllı Köy’ e ziyaretlerini gerçekleştirdi.

Vodafone Akıllı Köy’ de devam eden çalışmaları yerinde gören Çelik, hayata geçirilmesi planlanan projeler hakkında Vodafone Akıllı Köy Genel Müdürü Coşkun Yıldırım’dan bilgi aldı. Şirketin planlama stratejisini anlatan Yıldırım, uyguladıkları yönetim ve çalışma sistemini anlattı.

Daha sonra kampüs alanındaki seraları gezen Kaymakam Çelik’e, kurulan seralar ve kadın girişimciliği projesi hakkında bilgi veren TABİT A.Ş Kurucusu Tülin Akın: “Eğitimleri tamamlayıp ürünlerini sattıklarında az kaynakla kendi paralarını kazanmış olacaklar. Modern sera kurulumu kalıcı seralar, ailelerin ilham alabileceği kendi başlarına yapabilecekleri bir model olacak” dedi.

Proje kapsamında çalışmalarına başlanan spor alanları ve mera faaliyetleri hakkında detaylı bilgi alan Çelik, projenin getireceği yeniliklerden ve sağlayacak olduğu faydadan memnun olduğunu söyledi. 

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.