Coşkun Yıldırım - Coşkun Yıldırım, Girişimci Gençlerle HacknBreak’te Buluştu

Coşkun Yıldırım, Girişimci Gençlerle HacknBreak’te Buluştu

Coşkun Yıldırım, Girişimci Gençlerle HacknBreak’te Buluştu

 

Coşkun Yıldırım, Girişimci Gençlerle HacknBreak’te Buluştu

Tabit Akıllı Tarım Teknolojileri Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım, 22 Ağustos 2017, Salı günü Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampına konuşmacı olarak katıldı.

Yeni ve geleceğin teknoloji konularına odaklı insanları ve kurumları buluşturan Türkiye’nin ilk açık inovasyon kampı olan HacknBreak, İzmir Yüksek Teknoloji Enstitüsü’nde gerçekleştirildi.

Gerçek hayat problemlerine çözüm üretmek amacıyla, tasarım ve teknoloji yaklaşımlı çözümler geliştirme motivasyonuna sahip, inovatif düşünen, tasarlayan, üreten ve geliştiren gençlerle bir araya gelen TABİT Akıllı Tarım Teknolojileri A.Ş Yönetim Kurulu Üyesi Coşkun Yıldırım, kırsalda teknolojiyi geliştirmek için çıkmış oldukları yolcuğu paylaştı. Gençlere bu yolculuğu masal tadında anlatan Yıldırım, “Masalımıza, bizimle birlikte yürüyecek kahramanlar arıyoruz” dedi.

“Kodla Dünyanı Değiştir” düşüncesiyle “Köylerde Endüstri 4.0 Uygulamaları”nı paylaşarak konuşmasını bitiren Yıldırım, gençlerin dijital dönüşüme hazırlanan köylerle ilgili merak ettikleri soruları cevapladı.

image-1 image-2 image-3

E-BÜLTEN ABONELİĞİ

E-Bültene Abone Olup Kampanyalarımızdan Anında Haberdar Olabilirsiniz.